Ziņas » Jaunumi
Tramps liek Pentagonam izveidot ASV «kosmosa spēkus»
TVNET, Šodien 20:41
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien devis rīkojumu Pentagonam izveidot jaunus ASV «kosmosa spēkus», kam ir jākļūst par ASV bruņoto spēku sesto daļu.
Lasīt vēl...

Daugavpilī un Rēzeknē labots 18.jūnija karstuma rekords
TVNET, Šodien 20:25
Pirmdien Daugavpils un Rēzeknes meteoroloģisko novērojumu stacijā pārspēts 18.jūnija maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.
Lasīt vēl...

ES: Strīdu par migrāciju var izbeigt «tikai Eiropas risinājums»
TVNET, Šodien 19:45
Strīdu par patvēruma noteikumiem, kas draud ieraut Vāciju politiskā krīzē un konfliktā ar Eiropas Savienību (ES), var izbeigt «tikai Eiropas risinājums», pirmdien sacīja Eiropas Komisijas (EK) preses sekretārs Margaritis Shins.
Lasīt vēl...

Izraēlas eksministrs apsūdzēts par spiegošanu Irānas labā
TVNET, Šodien 18:48
Izraēlas varasiestādes aizturējušas un izvirzījušas apsūdzības bijušajam enerģētikas ministram Gonenam Segevam, kurš kā aģents esot darbojies Irānas izlūkdienesta labā, pirmdien pavēstīja Izraēlas izlūkdienests «Shin Bet».
Lasīt vēl...

Tramps: Vācieši imigrācijas dēļ «vēršas pret savu vadību»
TVNET, Šodien 17:57
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien pauda savu viedokli par politisko krīzi, kādā nonākusi Vācijas kanclere Angela Merkele, sakot, ka vācu tauta imigrācijas dēļ «vēršas pret savu vadību».
Lasīt vēl...

Izmeklē korupciju Lietuvas Nacionālajā asins centrā; iesaistīta arī Latvija
TVNET, Šodien 17:49
Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienests (STT), kas veic pirmstiesas izmeklēšanu par iespējamu korupciju Nacionālajā asins centrā, paziņojis, ka pagājušajā nedēļā veicis procesuālas darbības arī Latvijā.
Lasīt vēl...

Spānija: Puse «Aquarius» migrantu vēlas saņemt patvērumu Francijā
TVNET, Šodien 17:23
Teju puse no 630 nelegālajiem imigrantiem, kas Vidusjūrā tika uzņemti Francijas nevalstiskās organizācijas kuģī «Aquarius» un nedēļas nogalē ieradās Valensijas ostā Spānijā, vēlas pieprasīt patvērumu Francijā, pirmdien pavēstīja Spānijas valdība.
Lasīt vēl...

Politologs šaubās par «Saskaņas» Valsts prezidenta amata kandidāta vilkmi politikā
TVNET, Šodien 17:18
Partijas «Saskaņa» līdera Nila Ušakova piedāvājums par politiskā spēka vēlēšanu «lokomotīvi» Vidzemē un vienlaikus par Valsts prezidenta amata kandidātu izvēlēties Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskapu Pēteri Sproģi ir neviennozīmīgs lēmums, jo vēlētājus var gan atgrūst, gan pievilkt, šādu viedokli pauda politologs Filips Rajevskis.
Lasīt vēl...

Kučinskis: Koalīcija neatbalstīs opozīcijas rosinātās ministru demisijas
TVNET, Šodien 16:45
Koalīcija neatbalstīs opozīcijas pašlaik rosinātos un iespējamos nākamos ministru demisiju pieprasījumus, šodien žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Lasīt vēl...

Vācu tūrists Vecrīgā rāpjas pa ēkas sienu
TVNET, Šodien 16:40
16. jūnijā neilgi pēc pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci, vērojot vecpilsētas atpūtniekus, pamanīja, ka vairāki no viņiem skatās uz kādas ēkas otro stāvu. Pagriežot kameru, ievērots vīrietis, kurš pa ēkas sienu un turpat blakus esošo ceļa zīmi rāpās lejā no otrā stāva. Apstākļu pārbaudīšanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.
Lasīt vēl...

Šodien Rīgā
  • °C

    Vējš: m/s
» Latvijā   » Eiropā